درباره شرکت

یاس دارو شرکتی است دانش بنیان که با هدف انجام تحقیقات کاربردی و ساخت فرآورده های دارویی، غذایی و آرایشی بهداشتی از منشا گیاهی، مورد استفاده برای انسان و دام و همچنین تحقیق و تهیه فرآورده های طب سنتی و مکمل ایران، فعالیت قانونی خود را از سال 1377 آغاز نموده است.

یاس دارو افتخار دارد که توانسته است نتایج تحقیقات چندین ساله محققین خود را تجاری سازی نموده و ارتباط صحیح و اصولی تحقیقات و صنعت را برای ایجاد و ارتقا تولید ملی برقرار نماید.

یاس دارو ایده های تحقیقاتی خود را در قالب داروهای انسانی و دامی با منشا گیاهی و نیز تهیه عصاره های گیاهی استاندارد مورد نیاز خود و دیگر صنایع مختلف غذایی، دارویی و آرایشی بهداشتی عرضه نموده است و آمادگی کامل دارد تا ایده های دانش بنیان محققین گرامی را تجاری سازی نموده و برای ورود به صنعت و بازارهای مربوطه برنامه ریزی نماید.

انجام تحقیقات کاربردی و یا قبول انجام تحقیقات کاربردی خاص در زمینه های غذایی، دارویی، آرایشی بهداشتی و فرآورده های طب سنتی ایران از علایق داروسازی یاس دارو بوده و آمادگی برای ارائه ایده های تجاری، حمایت و سرمایه گذاری و مشارکت در این موارد را دارا می باشد.

مجموعه هیئت علمی یاس دارو مرکب از تخصص های مختلف داروسازی، بیولوژی، صنایع غذایی و شیمی به همراه مدیریت مالی و اداری و برنامه ریزی صنعتی در ارتباطی بسیار صمیمانه با صنایع داروسازی غذایی و آرایشی بهداشتی موفق شده است تا همکاری های لازم برای استفاده از ظرفیت های موجود در صنایع مذکور را جهت تولید فرآورده هایی با منشا گیاهی جلب نماید و با استفاده از فرصت داده شده از سوی وزارت محترم بهداشت درمان برای تولید خارج از کارخانه، محصولات خود را آماده سازی و در قفسه داروخانه و فروشکاه های معتبر کشور قرار دهد.

یاس دارو اعتقاد قلبی دارد که دنیای پر رمز و راز گیاهان با وسعت بی نظیر و سخاوتمند خود می تواند مشتاقان فراوانی را که اعتقاد راسخ به کارهای گروهی دارند، صمیمانه در خود جای دهد ونتایج مطلوبی را برای حفظ سلامت جامعه ایجاد نماید.